Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Profesionāļiem

Restorāns

Attēls: Tarkett vecu cilvēku aprūpe, restorāns

Dizains, kas rada svinīgu atmosfēru
Izturīgs pret nodilumu un mehāniskiem bojājumiem
Viegli notīrīt ēdiena traipus vai šķidrumus
Palīdz samazināt troksni telpā

Acoustic xf²

Linolejs xf

Skaņas samazināšana līdz 18 dB ir pieejama visiem „Veneto”, „Style” un „Etrusco” krāsu dizainiem ar xf² virsmas apstrādi, kas nodrošina vienveidīgu matētu izskatu un uzlabotas ekspluatācijas īpašības.

Compact xf²

Linolejs xf

Pieejams plašs un pievilcīgs krāsu un rakstu klāsts dažāda biezuma materiālam, nodrošinot xf2 virsmas aizsardzībai pie lielām slodzēm, kā arī vieglai tīrīšanai un apkopei.

Veneto Sicuro xf² R10

Linolejs xf

Slip resistant rating which combines the need for a secure grip with the ease of cleaning of xf² surface treatment.

Modular

Luxury Vinyl Tiles

Tarkett’s new modular vinyl tiles collection allows for mixing and matching colours and shapes to design your own custom-made flooring. Modular flooring designs help create a differentiated customer experience as well as a strong brand identity.

Wallcoverings

Sienas segumi

Vinyl wallcoverings protect walls in heavy traffic areas against impacts, shocks, scratches and stains. Flexible and easy-to-install, they help to lower repair and maintenance costs by reducing damage to walls over the long-term. Tarkett wallcoverings are treated with our Top Clean surface protection for easy cleaning and extra resistance to scuffs, scratches and stains. They are all colour-coordinated with our flooring ranges and are cleanroom-approved to provide a full solution for your projects.

iQ

Kompakts Homogēns Vinils

iQ piedāvā plašu dizainu daudzveidību, izcilu ilgizturīgumu, vienkāršu tīrīšanu un kopšanu, kā arī viszemākās lietderīgās izmantošanas izmaksas tirgū.

Tapiflex Evolution

Akustisks Heterogēns Vinils – Smaga Satiksme