Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Profesionāļiem

Uzņēmuma profils

Tarkett ir pasaules mēroga līderis attiecībā uz inovatīvu un ilgtspējīgu grīdas segumu un sporta virsmu risinājumu ražošanu, un Tarkett izstrādājumu pārdošanas apjoms 2011. gadā bija 2,1 miljards eiro.

Tarkett paredz integrētu grīdas segumu, sienu un sporta pasākumu vietu virsmas segumu risinājumus speciālistiem un lietotājiem, kas izmērāmā apjomā uzlabo gan cilvēku dzīves kvalitāti, gan arī būvju lietderīgās izmantošanas laika atdevi.

Katrs mūsu integrētais grīdas seguma un virsmu risinājums ir piemērots ļoti specifiskām klientu vajadzībām. Telpa, tās lietojums, dizaina izvēle, būvnormas un drošības noteikumi, kā arī budžeti mēdz būt ļoti atšķirīgi, jo katrs klients ir unikāls un katram klientam ir savas, konkrētas vajadzības. Šodien visā pasaulē un ik dienu cilvēki dzīvo mājās, uzturas sabiedriskās ēkās, skolās, slimnīcās, birojos un sporta vai atpūtas iestādēs, kas aprīkotas ar Tarkett grīdām.

Mēs uzskatām, ka grīdas atstāj izmērāmu ietekmi uz to, kā cilvēki jūtas vietās, kur viņi dzīvo, strādā un atpūšas, nodrošinot galalietotājiem unikālas priekšrocības, piemēram, palielinot komforta un labklājības, drošības un paļāvības izjūtu vai palīdzot iedvesmot un motivēt cilvēkus gūt labākus rezultātus.

Savā unikālā veidā grīdas segumi sniedz ieguldījumu to cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanā, kuri strādā, dzīvo vai nodarbojas ar sportu vidē, kuras veidošanā ir piedalījies Tarkett.

Neatkarīgi no tā, vai Tarkett piedalās valsts, komerciāla, dzīvojamā vai sporta pasākumu vietas aprīkošanas, jaunbūves vai renovācijas projektā, mūsu pasaules mēroga pieredze apvienojumā ar mūsu plašo vinila, linoleja, gumijas, lamināta, koka, piederumu un sporta pasākumu vietu seguma izstrādājumu portfeli un mūsu dziļo izpratni par klientu vajadzībām ļauj Tarkett izveidot šiem atšķirīgajiem objektiem piemērotus grīdas segumu risinājumus.

Apmēram 9 200 Tarkett darbinieku visā pasaulē ik dienas sniedz pakalpojumus pasūtītājiem un klientiem, izmantojot tirdzniecības pārstāvniecības vairāk nekā 100 valstīs un mūsu 32 ražotnes, kas ražo vidēji 1,2 miljonus kvadrātmetru grīdas segumu dienā.
Tarkett struktūrā ir iekļautas četras organizācijas – Rietumeiropas valstu (ieskaitot Tuvos Austrumus, Āfriku, Āziju un Klusā okeāna reģionu, Dienvidameriku), Austrumeiropas valstu, Ziemeļamerikas un Sporta nodaļa.

Mēs kā pakalpojumu sniedzējs strādājam ar lielāko daļu vadošo arhitektu un būvspeciālistu, integrētie Tarkett grīdas segumi un sporta grīdas segumu risinājumi ir neatņemama daudzu pasaulē prestižāko arhitektūras objektu sastāvdaļa.

Sīkāka informācija par mūsu grupas vēsturi un attīstību