Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Profesionāļiem

Iekštelpu sporta risinājumi

Vislabākais risinājums jebkurai platībai un sporta veidam

Tarkett Sports piedāvātie sporta segumu risinājumi tiek izmantoti daudzās sporta hallēs un objektos visā pasaulē. To loma ir sniegt atbalstu katram indivīdam viņa ikdienas sporta vai fiziskajās aktivitātēs, piedāvājot pareizo drošības, komforta, veiktspējas un estētiskā baudījuma kombināciju. Tarkett Sports piedāvājuma mērķis ir izpildīt visas – gan sporta objektu vadības, gan visu līmeņu sportistu - prasības. Mēs esam vienīgais ražotājs sporta grīdas segumu nozarē, kas spēj nodrošināt visu veidu virsmas risinājumus (vinila, linoleja, koksnes un kombinētos grīdas segumus). Mēs konsultējam klientus par vislabākā risinājuma izvēli visos viņu projekta aspektos – no seguma uzstādīšanas līdz apkopei un darbmūža veiktspējai.

Ideāls daudzfunkcionāls segums
Omnisports ir daudzfunkcionāls vinila sporta segums, kas paredzēts ļoti dažādu sporta pasākumu rīkošanai. Tarkett Sports Omnisports ir pieejams piecās biezuma šķirās, lai izpildītu dažādu pakāpju trieciena amortizēšanas un veiktspējas prasības, pieskaņojoties visiem sporta līmeņiem un atšķirīgajām vajadzībām.

No tradicionāliem līdz izteikti inovatīviem koksnes grīdu segumiem
Kvalitatīvas koksnes segumi ir neatņemama sastāvdaļa tādu sporta veidu kā basketbols, volejbols, handbols praksei un attīstībai. Koksnes sistēmās ir ievērojami uzlabojusies kvalitāte un pieaugusi pamata konstrukcijas sarežģītība. Tarkett Sports piedāvā 4 patentētus koksnes risinājumus atbilstoši sportistu vajadzībām: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M un Sportable. .

Vairāku veiktspējas līmeņu apvienojums
Lumaflex produktu līnija ir ekskluzīva kombinēta grīdas seguma sistēma, ko var apvienot ar neviendabīgu vinila vai linoleja augšējo kārtu. Šis unikālais savienojums veido ārkārtīgi drošu sistēmu, kas atbilst visaugstākajiem standartiem un veiktspējas prasībām.

Pagariniet sava grīdas seguma un arī sporta objekta darbmūžu
Grīdas aizsardzība ir būtiska sporta segumu saglabāšanai. Tarkett Sports ir izstrādājis divus grīdas aizsardzības veidus, lai samazinātu Jūsu sporta seguma apkopšanu un nolietojumu: Protectiles un Touchdown. Tie ļauj ātri un viegli pārvērst sporta objektu par zāli, kas izmantojama citiem, ar sportu nesaistītiem pasākumiem, piemēram, sapulcēm un koncertiem

Mērķtiecīgs un inovatīvs risinājums katram pielietojumam
Tarkett Sports sniedz kompleksu risinājumu Jūsu sporta objektam, ieskaitot uzstādīšanas komplektu un apdares piederumus. Ar šādu pilnīgu instrumentu klāstu Tarkett Sports spēj nodrošināt klientu vajadzības, ļaujot uzstādīšanas personālam veikt uzstādīšanu ātrāk un vienkāršāk, atvieglojot apkopes personālam apkopšanu un sniedzot sportistiem labāku pieejamību, komfortu un drošumu.