Izvēlies savu valstiIzvēlies savu valsti
Latvija - Profesionāļiem

Floorcraft Design Service

Iesākumā nepieciešama ideja un vēlme radīt unikālu, īpašu vidi, individualizētu dizainu, kas var būt gan eleganti vienkāršs, gan arī iespaidīgi sarežģīts. Izveidot grīdas, kas palīdz radīt noskaņojumu – varbūt dramatisku un aizraujošu ... vai arī nomierinošu un iepriecinošu, katrā ziņā tas būs grīdas segums ar īpašu noskaņu. Strādājot ar FLOORCRAFT Design Service, jums ir iespēja iztēloties un redzēt reālo grīdas izskatu un pārliecināties, vai tas ir tas, ko jūs vēlaties.

Grīdas segums atstāj lielu ietekmi uz jebkuras ēkas kopējās vides izskatu un radīto izjūtu. FLOORCRAFT Design Service palīdz dizaineriem, arhitektiem, plānotājiem un ēku īpašniekiem maksimāli izmantot šo radošo iespēju. Šis pakalpojums piedāvā gandrīz neierobežotas iespējas panākt pārsteidzošus efektus un realizēt vispārsteidzošākās koncepcijas, radīt noformējumus, kas precīzi iemieso jūsu iztēli.

Jūs varat izvēlēties sev vēlamo no plaša standarta raksturīpašību klāsta vai arī radīt unikālu dizainu, tajā skaitā logotipus un citu īpašu grafiku.

Neviens cits grīdas segumu ražotājs nevar piedāvāt līdzīgu pieredzi un reputāciju grīdas segumu dizaina jomā. FLOORCRAFT Design Service jau ir palīdzējis radīt neskaitāmas individuāli pielāgotas grīdas segumu sistēmas, kas īstenotas veselības aprūpes, izglītības, mazumtirdzniecības un dzīvokļu celtniecības nozares objektos visā pasaulē.

1993. gadā ieviestais FLOORCRAFT ir unikāls un universāls pakalpojums, kas nemitīgi tiek paplašināts. Katra ideja tiek izpētīta un vizualizēta. Pēc tam kad dizains ir pabeigts un apstiprināts, tas tiek pārvērsts par precīzas materiālu sagriešanas datorprogrammu.

Lai cik vienkāršs vai sarežģīts būtu sākotnējais idejas apraksts, pakalpojums piedāvā klientiem praksē pārbaudītas daudzpusīgas īstenošanas iespējas.

Pieredzējusi komanda ir gatava izmantot savas FLOORCRAFT prasmes jūsu sākotnējā idejas apraksta īstenošanai, izvērst šo ideju un palīdzēt to īstenot dzīvē.

Sazinieties ar savu vietējo Tarkett pārstāvi, lai saņemtu sīku informāciju par FLOORCRAFT Design Service.

Lai nolādētu FLOORCRAFT brošūru, spiediet šeit.